Jesteśmy w Polsce dystrybutorem m.in. paneli fotowoltaicznych firmy AxitecBruk Bet SolarIBC SolarXdisc, inwerterów firmy SMA, SolaredgeSteca oraz paneli na podczerwień firmy Stimtalux i Infrapower.
Jesteśmy firmą, której początki działalności w branży energetyczno-instalacyjnej zaczęły się w latach 90-tych. Nasz główny profil działalności to przede wszystkim odnawialne źródła energii. Po paru latach działalności instalacyjnej i budowlanej rozszerzyliśmy naszą działalność o sklep internetowy, w którym większość urządzeń oferujemy bezpośrednio od producenta.
Czym się zajmujemy?
Firma nasza zajmuje się wykorzystaniem gromadzonej w ziemi, wodzie i powietrzu, darmowej energii słonecznej i wiatrowej. Energia słoneczna i wiatrowa przetworzona w procesach technologicznych zachodzących w odpowiednich urządzeniach, wykorzystywana jest do ogrzewania budynków, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz dostarcza energię elektryczną. W ostatnich miesiącach coraz więcej czasu poświęcamy na sprzedaż i montaż takich inwestycji jak przydomowe elektrownie wiatrowe i słoneczne, (generatory wiatrowe i panele fotowoltaiczne). Każde z tych urządzeń może dostarczać odpowiednie ilości energii na potrzeby każdego gospodarstwa domowego i działać jako niezależne źródło zaopatrzenia w energię elektryczną jak i cieplną. Od wielu lat zajmujemy się także projektowaniem i wykonawstwem wszelkiego rodzaju instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej z wykorzystaniem pomp ciepła, kolektorów słonecznych, czy w ostatnim czasie generatorów wiatrowych i paneli fotowoltaicznych. Podstawą wykorzystania takich instalacji są odnawialne źródła energii.
Co oferujemy?
Na naszych stronach mają Państwo do wyboru kompletne elektrownie wiatrowe i elektrownie słoneczne jak i ich poszczególne elementy takie jak panele fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe, przetwornice (inwertery), regulatory, akumulatory a także pompy ciepła, kolektory słoneczne, panele na podczerwień oraz inne urządzenia służące do wytwarzania, przetwarzania i magazynowania energii elektrycznej i cieplnej.
Współpracujemy z wieloma firmami, od których kupujemy urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii. Korzystamy również z ich wiedzy i doświadczenia przy wspólnych inwestycjach wykorzystujących odnawialne źródła energii. Profesjonalny montaż, uruchomienie oraz obsługa serwisowa jest dla nas podstawą w każdej inwestycji i jest gwarantem prawidłowego wykorzystania darmowej energii wiatrowej i słonecznej. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia strony i zapoznania się z naszą ofertą.
Co wykonujemy?
  • Wykonujemy bezpłatnie i niezobowiązująco wycenę kosztów materiałów oraz usług montażowych kompletnych instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii.
  • Bezpłatnie doradzamy, szukamy najlepszych rozwiązań, każdą inwestycję oceniamy indywidualnie i proponujemy najlepsze, najodpowiedniejsze rozwiązania.
Dla nas najważniejsza jest satysfakcja każdego klienta.
Najważniejsza przestroga!
Prawidłowo dobrana instalacja zaoszczędzi Państwu niepotrzebnych kosztów i uchroni przed niezadowoleniem i rozczarowaniem w przypadku samodzielnego wyboru zestawu elektrowni wiatrowej lub słonecznej. Bardzo często zdarza się, iż wielu ludzi błędnie ocenia swoje zapotrzebowanie na energię przy wyborze elektrowni wiatrowej lub elektrowni słonecznej, co powoduje rezygnację z zamierzonej inwestycji lub komplikacje w jej użytkowaniu.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dołącz do coraz większego grona zadowolonych klientów!