Termoregulator Sundirect Smart1.0 PRO Zobacz większe

Termoregulator Sundirect Smart1.0 PRO

Sundirect Smart1.0 PRO

Nowy produkt

449 zł brutto

Więcej informacji

Termoregulator Sundirect Smart1.0 PRO

Smart1.0 PRO to bezprzewodowy termostat z nowoczesnym ekranem dotykowym, w wersji uaktualnionej, z funkcją WI-FI, oparty za Smart1.0, współpracujący z panelami serii PE Plus.

System sterowania Smart1.0 PRO jest wyposażony w WI-FI i może być obsługiwany za pośrednictwem aplikacji Sundirect. Jest kompatybilny z promiennikami podczerwieni serii PE Plus. Można nim zdalnie sterować z dowolnego urządzenia z systemem iOS lub Android. Można sparować jeden termostat z kilkoma panelami w tym samym pomieszczeniu i kontrolować je wszystkie jednocześnie w jednej aplikacji.

Dane techniczne:

- zasilanie - 220-240V, ~50Hz

- zakres temperatur - 5-30°C

- wymiary - 86*123*20mm

- częstotliwość - 433MHz

- zasięg - 35m

 

Funkcje:

- Kontrola Wi-Fi za pośrednictwem aplikacji - funkcja Wi-Fi pozwala zdalnie sterować grzejnikami z dowolnego urządzenia z systemem iOS lub Android. Można łatwo monitorować stan ogrzewania za pomocą smartfona lub tabletu. Oszczędzić można dzięki temu 10% energii.

- Technologia otwartego okna - ta funkcja automatycznie wykrywa nagły spadek temperatury i automatycznie powoduje przejście w tryb oszczędzania energii. Wykrywanie otwartego okna pozwala zaoszczędzić do 4% energii.

- Program 7-dniowy - ta funkcja pozwala ustawić własny harmonogram ogrzewania dla każdego dnia tygodnia. Używając różnych ustawień temperatury, można regulować ogrzewanie podczas snu, pobytu w domu lub w pracy. Pomoże to zaoszczędzić nawet do 15% energii w porównaniu do ręcznych systemów sterowania.

- Adaptacyjny start - dzięki temu system uczy się, jak długo panele muszą być włączone, aby osiągnąć zaprogramowane ustawienia temperatur, aby osiągnąć zadaną temperaturę w ustawionym czasie.  Oznacza to, że osiągnie się pożądaną temperaturę wcześniej. Można na tym oszczędzić 2 % energii.

- Tryb wakacyjny - w trybie wakacyjnym można ustawić niższą temperaturę na określoną ilość dni wyjazdu. Grzejniki będą minimalnie ogrzewały dom, szczególnie podczas wyjazdów zimowych, aby zapobiec zamarznięciu rur.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Termoregulator Sundirect Smart1.0 PRO

Termoregulator Sundirect Smart1.0 PRO

Pobierz