Termoregulator Sundirect Smart1.0 Zobacz większe

Termoregulator Sundirect Smart1.0

Sundirect Smart1.0

Nowy produkt

280 zł brutto

Więcej informacji

Termoregulator Sundirect Smart1.0

Bezprzewodowy termoregulator Smart1.0. z nowoczesnym ekranem dotykowym przeznaczony jest do zdalnego sterowania panelem PE Plus za pomocą wbudowanego w panel odbiornika. Z jednym termoregulatorem można sparować nawet kilka grzejników w tym samym pomieszczeniu i kontrolować je wszystkie jednocześnie. Termoregulator można przymocować do ściany lub ustawić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Dane techniczne:

- zasilanie - 2 x Baterie AAA

- zakres temperatur: 5-30°C

- wymiary 86x123x20mm

- częstotliwość 433MHz

- zasięg 35m

 

Funkcje

- Program 7-dniowy - ta funkcja pozwala ustawić własny harmonogram ogrzewania dla każdego dnia tygodnia. Używając różnych ustawień temperatury, można regulować ogrzewanie podczas snu, pobytu w domu lub w pracy. Pomoże to zaoszczędzić nawet do 15% energii w porównaniu do ręcznych systemów sterowania.

- Adaptacyjny start - dzięki temu system uczy się, jak długo panele muszą być włączone, aby osiągnąć zadaną temperaturę w ustawionym czasie.  Oznacza to, że osiągnie się pożądaną temperaturę wcześniej. Można na tym oszczędzić 2 % energii.

- Tryb wakacyjny - w trybie wakacyjnym można ustawić niższą temperaturę na określoną ilość dni wyjazdu. Grzejniki będą minimalnie ogrzewały dom, szczególnie podczas wyjazdów zimowych, aby zapobiec zamarznięciu rur.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Termoregulator Sundirect Smart1.0

Termoregulator Sundirect Smart1.0

Pobierz